Pro objednání schůzky nás kontaktujte…
P

Začínáte podnikat?

Pomůžeme Vám při rozjezdu...

Před několika lety jsme si začínali jako manželé od píky plnit svůj sen, a sice otevřít si vlastní advokátní kancelář. Pokud je v začínajícím podnikání jeden z manželů, druhý je jakousi finanční „pojistkou“. Pokud do nejistého výdělku jdete dva, znamená to mnoho bezesných nocí a jakési věčné finanční kalkulačky v hlavě, aby Vaše výdaje nepřevýšily příjmy.

Začátky podnikání s sebou nesou velké množství investic, kdy nemalou položkou, ale velice důležitou, je i kvalitní právní servis. Bez dobře zvládnuté orientace v právních předpisech a bez dobře nastavených smluv pro dodavatele, zákazníky či obchodní partnery to lze jen stěží zvládnout. Je lepší vybudovat kvalitní základ podnikání a na něm stavět, než se roky soudit z důvodu ústně dojednaných obchodů či platit pokuty za porušení právních předpisů. A protože víme, že začátky podnikání nejsou lehké a nesou s sebou ekonomickou zátěž, rozhodli jsme se všechny začínající podnikatele podpořit.

Vytvořili jsme proto projekt „Nastartujte úspěšný byznys“. Dlouho jsme přemýšleli, jak náš projekt uchopit, jak jej pojmenovat a nabídnout našim klientům. Vytvořili jsme název „Nastartujte úspěšný byznys“, kdy v úvahu připadala jak anglická varianta „bussiness“ tak česká „byznys“. I přes současné využívání angličtiny snad ve všech oblastech našeho života jsme zůstali věrni krásnému českému jazyku a zvolili jsme český výraz „byznys“, kdy netradiční „y“, ještě na dvou místech zdůrazňuje, že podmínky pro podnikání jsou u nás tvrdé.

Přemýšlíte o možné spolupráci?

Co vše náš projekt obnáší?

Školení pro začínající podnikatele

Pořádáme školení zdarma pro začínající podnikatele. Součástí dvouhodinového školení je seznámení se základními aspekty podnikání:

  • Je lepší forma OSVČ, s.r.o., a.s…?
  • Co musím splnit, abych dostál zákonným požadavkům při startu podnikání
  • Jak založit obchodní společnost, jak si vytvořit živnost?
  • Na co bych měl myslet, než se do podnikání pustím?
  • Chci prvního zaměstnance, co to pro mě obnáší?
  • A spoustu dalších informací.

Zaujala vás naše nabídka?

Přihlaste se na školení

Napište nám

Pokud začínáte podnikání, prohlédněte si

Naše výhodné balíčky pro začínající podnikatele

Paušál právních služeb

Na první rok podnikání Vám nabídneme zvýhodněný měsíční paušál právních služeb, kdy s námi můžete v rozsahu čtyř hodin měsíčně řešit Vaše právní problémy telefonicky, online či osobně!

3 000,- Kč/měs. (bez DPH)
Objednat

Zvýhodněná hodinová sazba

Pokud nevyužijete paušálu, hodinová sazba pro začínající podnikatele činí 1 000,- Kč + DPH pro první rok podnikání.
1 000,- Kč/h (bez DPH)
Objednat

Vzor pracovní smlouvy a dohody o provedení práce za zvýhodněnou cenu

Zvýhodněná sazba za vzor pracovní smlouvy a dohody o provedení práce.

5 000,- Kč (bez DPH)
Objednat

Vzor smlouvy o dílo, kupní smlouvy a smlouvy o nájmu prostor

Zvýhodněná sazba za vzor smlouvy o dílo, kupní smlouvy, smlouvy o nájmu prostor sloužících k podnikání - 2.300 Kč + DPH/vzor
2 300,- Kč/vzor (bez DPH)
6 000,- Kč/komplet (bez DPH)
Objednat

Není to ten správný obor?

Přehled oborů služeb

PoradenstvíPoradenstvíNabízíme konzultace v oblasti pracovního práva, kolektivního vyjednávání a všech souvisejících pracovněprávních oblastech pro zaměstnance a zaměstnavatele.Vnitřní směrniceVnitřní směrnicePro malé firmy s jednám zaměstnancem, ale i pro nadnárodní společnosti o tisících zaměstnanců připravujeme vnitřní předpisy (směrnice) upravující benefity. Pracovní smlouvy a dokumentacePracovní smlouvy a dokumentacePřipravíme pro vás pracovní smlouvy, mzdové či platové výměry, pracovní náplň, osobní dotazníky, stejně jako veškerou dokumentaci v souvislosti s GDPR.Kolektivní smlouvyKolektivní smlouvyPřipravíme či zrevidujeme pro vás kolektivní smlouvy, poradíme vám s výkladem jednotlivých ustanovení, můžeme s vámi vést konzultace při vyjednávání kolektivních smluv.Neplatné skončení pracovního poměruNeplatné skončení pracovního poměruProvedeme Vás proto kompletně předsoudním jednáním, posoudíme pro vás platnost či neplatnost výpovědi či jiného typu skončení pracovního poměru.Zastupování u souduZastupování u souduZastupujeme naše klienty z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů úspěšně u soudních řízení na neplatné skončení pracovního poměru, ale i při řešení pracovních úrazů a dalších sporech.Zaměstnávání cizincůZaměstnávání cizincůZajišťujeme pro naše klienty komplexní poradenství v oblasti zaměstnávání cizinců.Inspektorát práceInspektorát práceZaměstnavatelům pomáháme při kontrolách ze strany inspektorátu práce. Provedeme naše klienty stádiem před zahájením kontroly, při zahájení kontroly, ale i při případně uložené pokutě až v soudním řízení. Náhrada škodyNáhrada škodyJeden z nejčastějších typů soudních sporů mezi zaměstnanci a zaměstnavateli jsou právě spory týkající se náhrady škody z pracovněprávních vztahů. Personální auditPersonální auditPro klienty řešíme též personální audity a poskytujeme komplexní personální poradenství. Pokud potřebujete poradit či konzultovat HR vaší společnosti, jsme Vám plně k dispozici. ŠkoleníŠkoleníPro naše klienty z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů pořádáme otevřené semináře i školení na míru. Máme proškoleno již více než 10.000 účastníků.Vymáhání nárokůVymáhání nárokůPro klienty řešíme vymáhání nároků mimosoudně (smírnou cestou), ale též zastupováním u soudního jednání. Máme vysokou úspěšnost u soudních sporů. Nelegální zaměstnáváníNelegální zaměstnáváníNelegální zaměstnávání patří mezi nejčastěji kontrolované oblasti inspektorátem práce. Našim klientům radíme, jak postupovat při zaměstnávání zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce. DiskriminaceDiskriminaceV současné době se naše advokátní kancelář poměrně často setkává s diskriminací a šikanou na pracovišti, a to na úseku odměňování, přístupu k zaměstnancům apod.Whistleblowing (ochrana oznamovatelů)Whistleblowing (ochrana oznamovatelů)Máme bohaté zkušenosti v oblasti ochrany oznamovatelů a v rámci aplikace právní úpravy whistleblowing.

Jiné služby než pracovní právo?

Díky našemu zkušenému a kvalifikovanému týmu poskytujeme komplexní právní služby pro fyzické i právnické osoby. Navštivte náš web www.brno-advokatnikancelar.cz