Pro objednání schůzky nás kontaktujte…
P

CO UMÍME NEJLÉPE

Podpora pro HR

Jste zaměstnavatelé, personalisté, HR, manažeři a máte problém, který potřebujete rychle řešit? Nabízíme Vám možnost nám jednoduše zavolat a probrat s námi během pár minut řešení přímo pro vás! Za výhodný měsíční fixní paušál nabízíme možnost telefonických konzultací s advokáty a právníky advokátní kanceláře Valíček & Valíčková, odborníků na pracovní právo v ČR.


Jak vše funguje?

Řešíte aktuálně problém, se kterým si nevíte rady v oblasti zaměstnanosti. Jednoduše zvedněte telefon a zavolejte nám. Probereme s Vámi vše během chvilky rychle a efektivně.

Cena:

2 900 Kč + DPH / měsíc

Podpora HR

Proč navázat spolupráci?

 • Rychlé řešení
  • nečekáte na objednání k advokátovi za účelem konzultace – vše řešíme rychle a efektivně
 • Volejte kdykoli
  • máte možnost neomezených telefonických konzultací v pracovních dnech od 8–17 hod.
 • Výhodná nabídka
  • neplatíte za započatou hodinu každé konzultace, jak je běžné, ale platíte paušální částku za neomezené konzultace
 • Profesionální tým odborníků
  • opakovaně jsme se umístili v prestižní soutěži Právnická firma roku jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti pracovního práva.
 • Ochrana pro vás
  • pojištění 100 milionů Kč
 • Snížíte riziko kontrol, soudních sporů apod.

Rádi Vám připravíme služby na míru.

Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Kontakt

Není to ten správný obor?

Přehled oborů služeb

PoradenstvíPoradenstvíNabízíme konzultace v oblasti pracovního práva, kolektivního vyjednávání a všech souvisejících pracovněprávních oblastech pro zaměstnance a zaměstnavatele.Vnitřní směrniceVnitřní směrnicePro malé firmy s jednám zaměstnancem, ale i pro nadnárodní společnosti o tisících zaměstnanců připravujeme vnitřní předpisy (směrnice) upravující benefity. Pracovní smlouvy a dokumentacePracovní smlouvy a dokumentacePřipravíme pro vás pracovní smlouvy, mzdové či platové výměry, pracovní náplň, osobní dotazníky, stejně jako veškerou dokumentaci v souvislosti s GDPR.Kolektivní smlouvyKolektivní smlouvyPřipravíme či zrevidujeme pro vás kolektivní smlouvy, poradíme vám s výkladem jednotlivých ustanovení, můžeme s vámi vést konzultace při vyjednávání kolektivních smluv.Neplatné skončení pracovního poměruNeplatné skončení pracovního poměruProvedeme Vás proto kompletně předsoudním jednáním, posoudíme pro vás platnost či neplatnost výpovědi či jiného typu skončení pracovního poměru.Zastupování u souduZastupování u souduZastupujeme naše klienty z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů úspěšně u soudních řízení na neplatné skončení pracovního poměru, ale i při řešení pracovních úrazů a dalších sporech.Zaměstnávání cizincůZaměstnávání cizincůZajišťujeme pro naše klienty komplexní poradenství v oblasti zaměstnávání cizinců.Inspektorát práceInspektorát práceZaměstnavatelům pomáháme při kontrolách ze strany inspektorátu práce. Provedeme naše klienty stádiem před zahájením kontroly, při zahájení kontroly, ale i při případně uložené pokutě až v soudním řízení. Náhrada škodyNáhrada škodyJeden z nejčastějších typů soudních sporů mezi zaměstnanci a zaměstnavateli jsou právě spory týkající se náhrady škody z pracovněprávních vztahů. Personální auditPersonální auditPro klienty řešíme též personální audity a poskytujeme komplexní personální poradenství. Pokud potřebujete poradit či konzultovat HR vaší společnosti, jsme Vám plně k dispozici. ŠkoleníŠkoleníPro naše klienty z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů pořádáme otevřené semináře i školení na míru. Máme proškoleno již více než 10.000 účastníků.Vymáhání nárokůVymáhání nárokůPro klienty řešíme vymáhání nároků mimosoudně (smírnou cestou), ale též zastupováním u soudního jednání. Máme vysokou úspěšnost u soudních sporů. Nelegální zaměstnáváníNelegální zaměstnáváníNelegální zaměstnávání patří mezi nejčastěji kontrolované oblasti inspektorátem práce. Našim klientům radíme, jak postupovat při zaměstnávání zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce. DiskriminaceDiskriminaceV současné době se naše advokátní kancelář poměrně často setkává s diskriminací a šikanou na pracovišti, a to na úseku odměňování, přístupu k zaměstnancům apod.Whistleblowing (ochrana oznamovatelů)Whistleblowing (ochrana oznamovatelů)Máme bohaté zkušenosti v oblasti ochrany oznamovatelů a v rámci aplikace právní úpravy whistleblowing.

Jiné služby než pracovní právo?

Díky našemu zkušenému a kvalifikovanému týmu poskytujeme komplexní právní služby pro fyzické i právnické osoby. Navštivte náš web www.brno-advokatnikancelar.cz