Pro objednání schůzky nás kontaktujte…
P

Nejsme klasičtí právníci

Právo není jen "byznys", snažíme se pomáhat

Naše advokátní kancelář pomáhá ekonomicky slabším osobám, jež se ne vlastní vinou ocitli bez dostatečných finančních prostředků, a tudíž si nemohou dovolit placenou právní pomoc.

Rozhodli jsme se proto pro vytvoření projektu, který pomůže zdarma ohroženým skupinám osob:

Jak probíhá právní pomoc? V naší advokátní kanceláři může klient splňující podmínky výše uvedené využít bezplatné 15 minutové konzultace, na které Vám nastíníme možnosti řešení Vašeho problému. Našim cílem je Vám ve Vaší situaci pomoci. Konzultace je zdarma. Pokud byste potřebovali právní zastoupení či další právní služby, nabídneme Vám velice zvýhodněnou sazbu na základní pokrytí našich výdajů.

Matkám a otcům samoživitelům, kteří mají v péči alespoň jedno dítě a jež jsou odkázáni na příspěvky státní sociální podpory

Osobám do 18 let bez uzavřeného pracovního poměru, pokud není nutná účast zákonného zástupce a tato osoba je či může být dotčena na svých právech.

Seniorům nad 65 let. Podmínkou je, že tyto osoby jsou bez dostatečných příjmů, aby si mohli dovolit právní pomoc advokáta.

Osobám se zdravotním postižením. Podmínkou je, že tyto osoby jsou bez dostatečných příjmů, aby si mohli dovolit právní pomoc advokáta.

V rámci naší advokátní kanceláře jsme vytvořili Právní kliniku, jež má za cíl pomáhat ekonomicky slabším osobám.

Naše advokátní kancelář tak hradí veškeré náklady s tímto spojené.

V případě, že spadáte do výše uvedené kategorie osob a potřebujete právní radu, můžete se objednat na konzultaci pouze níže uvedeným formulářem. Naše advokátní kancelář si vyhrazuje právo odmítnout klienta, který nesplní výše uvedená kritéria.

Pokud jste invalidní a schody jsou pro Vás překážkou, prosím toto sdělte před konáním schůzky telefonicky naší asistentce – 770 685 603

Vzhledem k velké poptávce si dovolujeme upozornit, že délka konzultace činí max. 15 minut. Upozorňujeme, že konzultace začíná ve Vámi zvolený čas, proto je vhodné dostavit se ve Vámi objednaný čas. V případě Vašeho zpoždění bude čas konzultace zkrácen, jelikož jsou objednaní další klienti.

Zdvořile Vás žádáme, abyste v případě, že se nemůžete konzultace zúčastnit, svoji rezervaci včas zrušili, aby měli možnost využít právní pomoc jiní klienti.

Ocitli jste se v obtížné situaci? ...

Využijte právní kliniky ...

Rezervovat termín

Není to ten správný obor?

Přehled oborů služeb

PoradenstvíPoradenstvíNabízíme konzultace v oblasti pracovního práva, kolektivního vyjednávání a všech souvisejících pracovněprávních oblastech pro zaměstnance a zaměstnavatele.Vnitřní směrniceVnitřní směrnicePro malé firmy s jednám zaměstnancem, ale i pro nadnárodní společnosti o tisících zaměstnanců připravujeme vnitřní předpisy (směrnice) upravující benefity. Pracovní smlouvy a dokumentacePracovní smlouvy a dokumentacePřipravíme pro vás pracovní smlouvy, mzdové či platové výměry, pracovní náplň, osobní dotazníky, stejně jako veškerou dokumentaci v souvislosti s GDPR.Kolektivní smlouvyKolektivní smlouvyPřipravíme či zrevidujeme pro vás kolektivní smlouvy, poradíme vám s výkladem jednotlivých ustanovení, můžeme s vámi vést konzultace při vyjednávání kolektivních smluv.Neplatné skončení pracovního poměruNeplatné skončení pracovního poměruProvedeme Vás proto kompletně předsoudním jednáním, posoudíme pro vás platnost či neplatnost výpovědi či jiného typu skončení pracovního poměru.Zastupování u souduZastupování u souduZastupujeme naše klienty z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů úspěšně u soudních řízení na neplatné skončení pracovního poměru, ale i při řešení pracovních úrazů a dalších sporech.Zaměstnávání cizincůZaměstnávání cizincůZajišťujeme pro naše klienty komplexní poradenství v oblasti zaměstnávání cizinců.Inspektorát práceInspektorát práceZaměstnavatelům pomáháme při kontrolách ze strany inspektorátu práce. Provedeme naše klienty stádiem před zahájením kontroly, při zahájení kontroly, ale i při případně uložené pokutě až v soudním řízení. Náhrada škodyNáhrada škodyJeden z nejčastějších typů soudních sporů mezi zaměstnanci a zaměstnavateli jsou právě spory týkající se náhrady škody z pracovněprávních vztahů. Personální auditPersonální auditPro klienty řešíme též personální audity a poskytujeme komplexní personální poradenství. Pokud potřebujete poradit či konzultovat HR vaší společnosti, jsme Vám plně k dispozici. ŠkoleníŠkoleníPro naše klienty z řad zaměstnanců i zaměstnavatelů pořádáme otevřené semináře i školení na míru. Máme proškoleno již více než 10.000 účastníků.Vymáhání nárokůVymáhání nárokůPro klienty řešíme vymáhání nároků mimosoudně (smírnou cestou), ale též zastupováním u soudního jednání. Máme vysokou úspěšnost u soudních sporů. Nelegální zaměstnáváníNelegální zaměstnáváníNelegální zaměstnávání patří mezi nejčastěji kontrolované oblasti inspektorátem práce. Našim klientům radíme, jak postupovat při zaměstnávání zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce. DiskriminaceDiskriminaceV současné době se naše advokátní kancelář poměrně často setkává s diskriminací a šikanou na pracovišti, a to na úseku odměňování, přístupu k zaměstnancům apod.Whistleblowing (ochrana oznamovatelů)Whistleblowing (ochrana oznamovatelů)Máme bohaté zkušenosti v oblasti ochrany oznamovatelů a v rámci aplikace právní úpravy whistleblowing.

Jiné služby než pracovní právo?

Díky našemu zkušenému a kvalifikovanému týmu poskytujeme komplexní právní služby pro fyzické i právnické osoby. Navštivte náš web www.brno-advokatnikancelar.cz